#5 Magazine 2.1.0

5 Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Za stworzenie 5 Magazine odpowiedzialna jest firma Kindmags.com.

Liczba pobrań: 295
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Kindmags.com
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

#5 Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. #5 Magazine zostało stworzone przez firmę Kindmags.com.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.1.0 Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Men's Health UK oraz Mountain Biking UK: the mountain bike magazine.

Ocena:
Twoja ocena: