The Week UK 2.0.1

The Week UK to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Komunikacja. Za stworzenie The Week UK odpowiedzialna jest firma Dennis Publishing Ltd.

Liczba pobrań: 271
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Dennis Publishing Ltd
Rozmiar: 15 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

The Week UK to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. The Week UK to aplikacja wprowadzona na rynek przez Dennis Publishing Ltd

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.0.1. Jest to system przeznaczony na urządzenia firmy Apple. IOS opiera się na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Skiing Mag oraz Mac Life Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: