Digital Camera World: the definitive guide to SLR photography 2.2.5

Digital Camera World: the definitive guide to SLR photography to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Narzędzia dla grafików. Digital Camera World: the definitive guide to SLR photography powstało w studiu firmy Future plc.

Liczba pobrań: 531
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 26 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Digital Camera World: the definitive guide to SLR photography to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Narzędzia dla grafików. Digital Camera World: the definitive guide to SLR photography to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.2.5. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Intelligent Life oraz Business English Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: