iMagazine.pl 1.5

iMagazine.pl to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Komunikacja. iMagazine.pl to aplikacja wprowadzona na rynek przez iMagazine

Liczba pobrań: 403
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
iMagazine
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

iMagazine.pl to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. iMagazine.pl zostało stworzone przez firmę iMagazine.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.5. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić NYLON Magazine iPad Edition oraz BMW Motorcycle Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: