Esquire UK 3.0.1

Esquire UK to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Esquire UK to aplikacja wprowadzona na rynek przez Hearst Magazines UK

Liczba pobrań: 489
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Hearst Magazines UK
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Esquire UK to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z Esquire UK dzięki zaangażowaniu pracowników Hearst Magazines UK.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 3.0.1.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić AŚ 4x4 oraz Maxim+ Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: