Grand Designs 6.5

Grand Designs to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Grand Designs to aplikacja wprowadzona na rynek przez Exact Editions Ltd

Liczba pobrań: 397
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Exact Editions Ltd
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Grand Designs to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Grand Designs powstało w studiu firmy Exact Editions Ltd.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 6.5 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić SALSA MAG oraz Esquire UK.

Ocena:
Twoja ocena: