American Cinematographer Magazine 1.0.26.10738

American Cinematographer Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. American Cinematographer Magazine zostało stworzone przez firmę ASC Holding Corp.

Liczba pobrań: 436
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
ASC Holding Corp
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

American Cinematographer Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z American Cinematographer Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników ASC Holding Corp.

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 1.0.26.10738.. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić Chip PL oraz Auto Świat.

Ocena:
Twoja ocena: