Total Film: the best movie reviews, news and features magazine 3.1.5

Total Film: the best movie reviews, news and features magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. Total Film: the best movie reviews, news and features magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Liczba pobrań: 395
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 29 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Total Film: the best movie reviews, news and features magazine to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Rozrywka. Za stworzenie Total Film: the best movie reviews, news and features magazine odpowiedzialna jest firma Future plc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 3.1.5. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Chip PL oraz The Red Bulletin - english.

Ocena:
Twoja ocena: