Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics 3.1.8

Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc

Liczba pobrań: 455
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 31 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Triathlon Plus: the sports magazine for tri fanatics zostało stworzone przez firmę Future plc.

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 3.1.8 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Silesia Magazyn Mody oraz Popular Science+.

Ocena:
Twoja ocena: