GD Legacy 3.1.8

GD Legacy to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Multimedia. GD Legacy to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Liczba pobrań: 717
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 27 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

GD Legacy to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Multimedia. Użytkownicy mogą korzystać z GD Legacy dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 3.1.8. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Początkowo znany był on jako iPhone OS. W roku 2010 pojawia się nazwa iOS. System ten zbudowany jest na bazie Mac OS X 10.5.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także Billboard Magazine oraz Java Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: