Entrepreneur Magazine 6.3

Entrepreneur Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Entrepreneur Media

Liczba pobrań: 278
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Entrepreneur Media
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Entrepreneur Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Entrepreneur Media.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 6.3. Jest to popularny system mobilny dedykowany dla urządzeń firmy Apple. Został on stworzony na bazie systemu operacyjnego Mac OS X 10.5.

iOS złożony jest z czterech warstw: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Każda z nich odpowiada za inne kwestie. Pierwsza ma wpływ na interakcje sprzętu z oprogramowaniem. Druga warstwa zawiera podstawowe biblioteki służące do obsługi m.in. aplikacji. Warstwa trzecia odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia odpowiedzialna jest za interfejs dotykowy. Developerzy stworzyli dla użytkowników systemu iOS tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić donna hay magazine oraz Engadget Distro.

Ocena:
Twoja ocena: