Entrepreneur Magazine 6.3

Entrepreneur Magazine to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine powstało w studiu firmy Entrepreneur Media.

Liczba pobrań: 305
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Entrepreneur Media
Rozmiar: 9 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Entrepreneur Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Biznes i finanse. Entrepreneur Magazine zostało stworzone przez firmę Entrepreneur Media.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 6.3. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Grand Designs oraz donna hay magazine.

Ocena:
Twoja ocena: