Inked Magazine 2.5.8

Inked Magazine to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Rozrywka. Inked Magazine zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Inked.

Liczba pobrań: 292
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Inked
Rozmiar: 5 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Inked Magazine to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Rozrywka. Inked Magazine powstało w studiu firmy Inked.

Aplikacja wymaga systemu iOS w wersji 2.5.8. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Geek Magazine oraz donna hay magazine.

Ocena:
Twoja ocena: