Modern Combat 2: Black Pegasus 1.2.7

Modern Combat 2: Black Pegasus to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Użytkownicy mogą korzystać z Modern Combat 2: Black Pegasus dzięki zaangażowaniu pracowników Gameloft.

Liczba pobrań: 1043
Cena/licencja: 22,29 zł
Producent/dystrybutor
Gameloft
Rozmiar: 1000
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Modern Combat 2: Black Pegasus to tytuł, który umożliwi chwilową zmianę smartfona w konsole do gier. Należy ona do kategorii Zręcznościowe. Modern Combat 2: Black Pegasus wprowadzono na rynek przez Gameloft.

Gra została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.2.7. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych gier, aplikacji oraz urządzeń. Dla systemu Android stworzono tysiące gier. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić N.O.V.A. 3 - Near Orbit... oraz X-Plane 9.

Ocena:
Twoja ocena: