MSI CX70 0ND Notebook Intel Turbo Boost Monitor Utility 2.0

MSI CX70 0ND Notebook Intel Turbo Boost Monitor Utility 2.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Liczba pobrań: 614
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

MSI CX70 0ND Notebook Intel Turbo Boost Monitor Utility 2.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ECS H61H2-M16 (V1.0) Intel Display Driver 15.26.1.64.2618 for Wi i Lenovo ThinkCentre M55e Broadcom LAN Driver 12.2.0.3 for Windows. Programiści INTEL zadbali, by MSI CX70 0ND Notebook Intel Turbo Boost Monitor Utility 2.0 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: