MSI GT60 0ND Notebook Super Charger Utility 1.2.6.0

MSI GT60 0ND Notebook Super Charger Utility 1.2.6.0 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy MSI.

Liczba pobrań: 384
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
MSI
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

MSI GT60 0ND Notebook Super Charger Utility 1.2.6.0 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki MSI.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Asus ET2400EG AverMedia TV Tuner Driver 1.3.64.77 for Windows 7 i Brother DCP-8080DN Printer / Scanner Driver A x64. Kod programu MSI GT60 0ND Notebook Super Charger Utility 1.2.6.0 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: