My Beach HD 1.7

My Beach HD to warta uwagi mobilna aplikacja, którą można zainstalować na smartfonie. Jej funkcje umożliwiają zaliczenie jej do kategorii Nakładki systemowe. Użytkownicy mogą korzystać z My Beach HD dzięki zaangażowaniu pracowników DualBoot Games.

Liczba pobrań: 492
Cena/licencja: 5,99 zł
Producent/dystrybutor
DualBoot Games
Rozmiar: 8 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

My Beach HD to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nakładki systemowe. My Beach HD zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio DualBoot Games.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.7. Jest to system dedykowany urządzeniom mobilnym. Został on stworzony przez Android Inc. Firma ta została kupiona przez Google, który zajmuje się dalszym rozwoje systemu.

Więcej informacji o aplikacjach i urządzeniach działących pod tym systemem można znaleźć na stronie androidlife.pl Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na Androida warto polecić Przeglądarka Plików WiFi PRO oraz #Dead Space™#.

Ocena:
Twoja ocena: