National Geographic Traveller (UK) 2.5.4

National Geographic Traveller (UK) to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. National Geographic Traveller (UK) może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Absolute Publishing Limited

Liczba pobrań: 524
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Absolute Publishing Limited
Rozmiar: 4 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

National Geographic Traveller (UK) to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Nawigacja GPS. Użytkownicy mogą korzystać z National Geographic Traveller (UK) dzięki zaangażowaniu pracowników Absolute Publishing Limited.

Aplikacja została stworzona z myślą o użytkownikach systemu iOS Do jej uruchomienia potrzebne jest następujące urządzenie i system: 2.5.4 Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

System IOS składa się z czterech warstw. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Warstwa Cocoa Touch odpowiada za obsługę dźwięku i obrazu. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Fast Company Magazine oraz Vogue.

Ocena:
Twoja ocena: