NEED FOR SPEED™ Shift Zależy od urządzenia

NEED FOR SPEED™ Shift to aplikacja mobilna, dzięki której nasz smartfon wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Zręcznościowe NEED FOR SPEED™ Shift zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Electronic Arts Nederland BV.

Liczba pobrań: 1067
Cena/licencja: 19,94 zł
Producent/dystrybutor
Electronic Arts Nederland BV
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

NEED FOR SPEED™ Shift to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. NEED FOR SPEED™ Shift może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Electronic Arts Nederland BV

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji Zależy od urządzenia. Jest to system stworzony z myślą o urządzeniach mobilnych takich jak tablety i smartfony. Androida oparto na jądrze Linuksa i oprogramowaniu na Licencji GNU.

Osobom chcącym zdobyć więcej informacji na temat aplikacji i urządzeń proponujemy odwiedzenie strony androidlife.pl Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące aplikacji. Z dostępnej bazy warto polecić ROM Toolbox Pro oraz Max Payne: Wersja Mobilna.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje NEED FOR SPEED™ Shift