.net: Practical Web Design 2.2.5

.net: Practical Web Design to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Biznes i finanse. Użytkownicy mogą korzystać z .net: Practical Web Design dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc.

Liczba pobrań: 894
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 28 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

.net: Practical Web Design to aplikacja mobilna, dzięki której nasz iPhone lub iPad wzbogaci się o interesujące funkcje. Zaliczyć ją można do kategorii Biznes i finanse. .net: Practical Web Design to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Aplikacja może być uruchomina na odpowiednim urządzeniu i wersji systemu. W tym przypadku meże być to 2.2.5.. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

Na system iOS składają się cztery warstwy. Pierwsza z nich odpowiada za współpracę sprzętu z oprogramowaniem. Druga obsługuje aplikacje, sieć i bazy danych. Trzecia odpowiada za wideo, audio i obraz. Ostatnie warstwa to biblioteka interfejsu użytkownika. Dla systemu iOS stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić KLIF Magazyn Mody oraz Cafe Racer.

Ocena:
Twoja ocena: