NetSpeeder 3.52

Kolejny program do usprawnienia dostępu do Internetu. Dzięki niemu możesz wydusić pełną prędkość Twojego łącza, za które co miesiąc trzeba płacić rachunek.

Liczba pobrań: 618
Cena/licencja: Shareware
Producent/dystrybutor
Superhunter
Rozmiar: 79 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Kolejny program do usprawnienia dostępu do Internetu. Dzięki niemu możesz wydusić pełną prędkość Twojego łącza, za które co miesiąc trzeba płacić rachunek. Użytkownik może, dzięki kreatorom, skonfigurować optymalne ustawienia, które odtąd będą domyślnymi dla systemu. Taka operacja może zaowocować nawet trzykrotnym zwiększeniem się rzeczywistej przepustowości łącza. Wszystkie ulubione lub często otwierane strony internetowe otwierają się znacznie szybciej, a dodatkowo można testować adres lub grupę wybranych adresów IP pod kątem szybkości reakcji.

Ocena:
Twoja ocena:

3 komentarze

Dodaj komentarz

Nicek

27-05-2006 13:38

Warto ściągać ten programik bo ściągnołem jeden też co przepustowośc przyśpiesza ale chyba nic nie daje :/ i prosze o pomoc na maila nicek99@o2.pl

Viola31

12-10-2006 07:39

Naprawdę warto!mi przyśpieszyło i to znacznie...POLECAM

pawi138

17-12-2011 23:54

Faktycznie suuper, choć u mnie to wiele to to nie zwiększyło, ale ja mam szybki net i szybko mi działa ,ale tak to extra przyśpiesza widocznie na innym kompie sprawdzałem i działa extra polecam :)