Network Signal Info Pro 1.66.6

Network Signal Info Pro to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Network Signal Info Pro zostało stworzone przez firmę KAIBITS Software.

Liczba pobrań: 664
Cena/licencja: 4,18 zł
Producent/dystrybutor
KAIBITS Software
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Network Signal Info Pro to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Przyspieszanie komputera i optymalizacja. Network Signal Info Pro może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników KAIBITS Software

Aplikacja działa na mobilnym systemie, którego znakiem jest zielony Robot. Wymagane jest posiadanie Androida w wersji 1.66.6. Jest to popularny system mobilny początkowo rozwijany przez firmę Android Inc. Kupioną w późniejszym czasie przez Google.

Osoby, które pragną dowiedzieć się więcej o możliwościach systemu zapraszamy na stronę androidlife.pl Dla systemu Android stworzono tysiące aplikacji. Ze stale rozszerzanej bazy warto polecić Balaika summer live wallpaper oraz SwitchPro Widget.

Ocena:
Twoja ocena: