Newsweek PL 2.0.3

Newsweek PL to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Newsweek PL powstało w studiu firmy Axel Springer Polska.

Liczba pobrań: 827
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Axel Springer Polska
Rozmiar: 6 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Newsweek PL to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Newsweek PL to aplikacja wprowadzona na rynek przez Axel Springer Polska

Aplikacja działa na mobilnym systemie spod znaku nadgryzionego jabłka Jest ona kompatybilna z następującymi urządzeniami i wersjami systemu: 2.0.3 Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Wśród bardzo dużego zbioru aplikacji dostępnych na iOS'a warto polecić NYLON Magazine iPad Edition oraz British Vogue.

Ocena:
Twoja ocena: