Nikon Pro 1.0.5

Nikon Pro to mobilna aplikacja, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę dostępne opcje można ja zaliczyć do kategorii Komunikacja. Za stworzenie Nikon Pro odpowiedzialna jest firma Cedar Communications Ltd.

Liczba pobrań: 864
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Cedar Communications Ltd
Rozmiar: 3 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nikon Pro to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Nikon Pro może zagościć na naszym smartfonie lub tablecie dzięki zaangażowaniu pracowników Cedar Communications Ltd

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 1.0.5. Jest to system stworzony na potrzeby urządzeń mobilnych firmy Apple. Nazwa iOS funkcjonuje dopiero od 2010 roku. Wcześniej system znany był jako iPhone OS.

Za działanie iOS’a odpowiadają cztery warstwy abstrakcyjne czyli : Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Core Services odpowiada za obsługę baz danych, aplikacje i sieć. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. Interfejs użytkownika obsługiwany jest przez Cocoa Touch . Pierwsza wymieniona warstwa, czyli Core OS, odpowiada za współprace urządzenia z oprogramowaniem. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Play: The Best Playstation Magazine oraz Vanity Fair Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: