Nvidia CUDA Developer Notebook Driver 301.27 for Vista/Windows 7

Nvidia CUDA Developer Notebook Driver 301.27 for Vista/Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Liczba pobrań: 508
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nvidia CUDA Developer Notebook Driver 301.27 for Vista/Windows 7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki NVIDIA.

Tego typu aplikacje poprawiają ogólne działanie systemu poprzez optymalizację komunikacji prowadzonej pomiędzy używanym OS-em, a zainstalowanymi w komputerze urządzeniami. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Acer Extensa 5510 Notebook Logitech Camera Driver 10.4.0.1319 fo i Toshiba Realtek 819XP WLAN Driver 2002.0.1222.2010 for Windows 7. Aplikacja Nvidia CUDA Developer Notebook Driver 301.27 for Vista/Windows 7 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: