Nvidia Notebook CUDA Toolkit 5.0.35 x64

Nvidia Notebook CUDA Toolkit 5.0.35 x64 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Liczba pobrań: 443
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nvidia Notebook CUDA Toolkit 5.0.35 x64 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki NVIDIA.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Nvidia Notebook CUDA Toolkit 5.0.35 x64 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby HP Pavilion HDX9318TX Silicon Image eSATA Driver 1.5.17.1 A czy Asus ET2012E Realtek Audio Driver 6.0.1.6423. Nvidia Notebook CUDA Toolkit 5.0.35 x64 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: