NVIDIA Quadro/Tesla Notebook Display Driver 305.93 for XP64

NVIDIA Quadro/Tesla Notebook Display Driver 305.93 for XP64 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy NVIDIA.

Liczba pobrań: 462
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
NVIDIA
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

NVIDIA Quadro/Tesla Notebook Display Driver 305.93 for XP64 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki NVIDIA.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Sony KLV-40CX450 BRAVIA HDTV Firmware 3.010 i HP Pavilion HDX9288LA Hitachi HDD Firmware C40A/80A. Kod programu NVIDIA Quadro/Tesla Notebook Display Driver 305.93 for XP64 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: