NYTimes for iPhone 3.6

NYTimes for iPhone to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Komunikacja. NYTimes for iPhone zostało stworzone przez firmę The New York Times Company.

Liczba pobrań: 662
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
The New York Times Company
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

NYTimes for iPhone to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. NYTimes for iPhone powstało w studiu firmy The New York Times Company.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.6. Jest to system mobilny stworzony dla urządzeń firmy Apple takich jak: iPhone, iPad oraz iPod touch.

iOS składa się z czterech warstw. Pierwsza, czyli Core OS, to najniższa warstwa odpowiadająca za interakcję oprogramowania z urządzeniem. Druga to Core Services odpowiedzialna m.in. za obsługę sieci. Trzecia czyli media obsługuje obraz i dźwięk. Ostatnia warstwa zapewnia obsługę interfejsu oraz akcelerometru. Z naszej bazy polecamy także LOGO - magazyn oraz The Daily.

Ocena:
Twoja ocena: