Olivetti Artjet 10 Driver 1.0

Olivetti Artjet 10 Driver jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Olivetti Biggest Fan.

Liczba pobrań: 444
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Olivetti Biggest Fan
Rozmiar: 1 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Olivetti Artjet 10 Driver jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma Olivetti Biggest Fan.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Oprócz Olivetti Artjet 10 Driver, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania MSI ZH77A-G43 THX TruStudio PRO Utility 1.04.00 lub Microsoft IntelliType Pro 7.1 Keyboard Software for Windows (64-. Aplikacja Olivetti Artjet 10 Driver może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: