OpenOffice 3.3.0

Najnowsze wydanie pakietu aplikacji biurowych W skład OpenOffice wchodzi edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny oraz oprogramowanie do tworzenia publikacji internetowych.

Liczba pobrań: 25547
Cena/licencja: GPL
Producent/dystrybutor
OpenOffice.org
Rozmiar: 143.43 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

OpenOffice to pakiet biurowy działający w wielu systemach operacyjnych i środowiskach, z otwartym dostępem do kodu źródłowego. Można go stosować legalnie bez żadnych opłat w domach, firmach, urzędach i szkołach. W skład OpenOffice wchodzi edytor tekstów, arkusz kalkulacyjny oraz oprogramowanie do tworzenia publikacji internetowych. Program bardzo dobrze radzi sobie z importowaniem dokumentów MS Office. Posiada funkcję zapisu dokumentów w formacie XML.

W pakiecie OpenOffice znajduje się także aplikacja do pracy z bazami danych - OpenOffice Base. Współpracuje on z dołączoną do pakietu bazą HSQL Embedded i umożliwia projektowanie baz danych (tabel, zapytań, widoków, relacji, itd..), czy też tworzenie form, raportów. Pomocne przy tym są liczne kreatory, które znacznie upraszczają najczęściej wykonywane czynności. Wszystkie dane razem z raportami, formami, itd. są składowane w pojedynczym pliku, podobnie jak w Microsoft Access.

Ocena:
Twoja ocena:

Stabilne wersje OpenOffice

Windows:
Linux:
Mac OS:

Testowe wersje OpenOffice

Windows: