P2ware Planner Professional 2011

P2ware Planner Professional 2011 jest aplikacją stworzoną dla firm. Doskonale nadaje się do wszelkich działań związanych w wykonywanymi projektami.

Liczba pobrań: 703
Cena/licencja: Trial
Producent/dystrybutor
P2ware Sp. z o. o.
Rozmiar: 47.92 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

P2ware Planner Professional 2011 jest aplikacją stworzoną dla firm, a jej cel to pomoc przy zarządzaniu zespołem i wykonywanymi przez niego projektami. Dzięki tej aplikacji można kontrolować postęp pracy nad danym projektem oraz wyznaczać sieć działań, stosować PERT, wykresy Gantta z poddziałaniami i planować wykorzystanie zasobów. Strukturę działania można stworzyć w formie listy punktowanej lub diagramu, co pozwoli na lepsze wykorzystanie zasobów. Kolejną rzeczą w P2ware Planner Professional jest możliwość tworzenia kalendarzy pracy oraz diagramu następstw produktów. Dodając do tego wizualizację planowanych i faktycznych kosztów, otrzymujemy wszechstronne narzędzie do pracy.

O możliwościach P2ware Planner Professional można przekonać się, pobierając program w 30-dniowej wersji testowej. Po pobraniu pliki należy uzyskac darmowy klucz aktywujacy wersję testową - co jest możliwe na tej stronie.

Ocena:
Twoja ocena: