Pano 1.0.6a

Pano to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ja zaliczyć do kategorii Fotografia Cyfrowa i Grafika. Pano zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio Debacle Software..

Liczba pobrań: 512
Cena/licencja: 9,62 zł
Producent/dystrybutor
Debacle Software.
Rozmiar: 1000
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Pano to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Fotografia Cyfrowa i Grafika. Użytkownicy mogą korzystać z Pano dzięki zaangażowaniu pracowników Debacle Software..

Korzystanie z aplikacji możliwe jest w przypadku urządzeń wyposażonych w system Android w wersji 1.0.6a. Jest to system mobilny, który powstał z inicjatywy firmy Android Inc. kupionej przez Google. System ten został stworzony w oparciu o jądro Linuksa

Zapraszamy do odwiedzania strony androidlife.pl gdzie można zdobyć więcej informacji na temat dostępnych aplikacji oraz urządzeń. Zachęcamy także do pobierania innych aplikacji. Warto polecić Jelly Defense oraz Prognoza pogody.

Ocena:
Twoja ocena: