Paper Racing 1.1.7

Paper Racing to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów gra, która pomoże zabić nudę w trakcie podróży komunikacją miejską lub podczas stania w kolejce. Można ja zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Za stworzenie Paper Racing odpowiedzialna jest firma DroidHen Publisher.

Liczba pobrań: 657
Cena/licencja: 0
Producent/dystrybutor
DroidHen Publisher
Rozmiar: 2 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Paper Racing to mobilna gra, dzięki której użytkownicy odkryją zupełnie nowe możliwości swojego urządzenia. Biorąc pod uwagę przebieg rozgrywki można ją zaliczyć do kategorii Zręcznościowe. Paper Racing zostało stworzone i udostępnione dla użytkowników przez studio DroidHen Publisher.

Gra została stworzona z myślą o użytkownikach systemu Android. Do jej uruchomienia potrzebny jest system w wersji 1.1.7. Jest to bardzo popularny system mobilny rozwijany przez Google. Android oparty jest na jądrze Linuksa oraz oprogramowaniu na Licencji GNU.

W celu poznania możliwości systemu oraz działących pod nim urządzeń można odwiedzić stronę androidlife.pl. Developerzy stworzyli dla użytkowników Androida tysiące gier. Z dostępnej bazy warto polecić ZombieSmash oraz Speedx 3D.

Ocena:
Twoja ocena: