PARIS MATCH 4.1.0

PARIS MATCH to stworzona z myślą o użytkownikach smartfonów aplikacja, która zdecydowane rozszerza możliwości telefonu. Można ją zaliczyć do kategorii Komunikacja. PARIS MATCH to aplikacja wprowadzona na rynek przez Lagardère Active Digital

Liczba pobrań: 1222
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Lagardère Active Digital
Rozmiar: 7 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

PARIS MATCH to aplikacja, która umożliwia rozszerzenie możliwości iPhona. Należy ona do kategorii Komunikacja. Użytkownicy mogą korzystać z PARIS MATCH dzięki zaangażowaniu pracowników Lagardère Active Digital.

Aplikacja przeznaczona jest na urządzenia wyposażone w system iOS w wersji 4.1.0. Jest to system mobilny oparty na jądrze Darwin. IOS został stworzony z myślą o urządzeniach produkowanych przez Apple. Działa na nim smartfon iPhone oraz tablet iPad.

System iOS składa się z czterech warstw:: Core OS, Core Services, Media, Cocoa Touch. Pierwsza gwarantuje interakcje pomiędzy urządzeniem przenośnym, a oprogramowaniem. Core Services zajmuje się obsługa aplikacji. Trzecia warstwa obsługuje wideo i audio. Ostatnia natomiast obsługuje m.in. akcelerometr. Developerzy oferują użytkownikom iOS'a wiele ciekawych i przydatnych aplikacji. Warto polecić Czas Kultury oraz Singapore FHM.

Ocena:
Twoja ocena: