PC Format Magazine 3.2.1

PC Format Magazine to aplikacja przeznaczona na smartfony. Dzięki niej nasze urządzenie zostanie wzbogacone o kilka nowych opcji. Zaliczyć ją można do kategorii Rozrywka. PC Format Magazine to aplikacja wprowadzona na rynek przez Future plc

Liczba pobrań: 1782
Cena/licencja: Free
Producent/dystrybutor
Future plc
Rozmiar: 28 KB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

PC Format Magazine to mobilna aplikacja rozszerzająca funkcję dostępne na naszym smartfonie. Należy ona do kategorii Rozrywka. Użytkownicy mogą korzystać z PC Format Magazine dzięki zaangażowaniu pracowników Future plc.

Aplikacje dostępna jest dla użytkowników systemu iOS Jest ona kompatybilna z 3.2.1. Jest to system mobilny stworzony przez Apple. Bazuje on na systemie operacyjnym Mac OS X 10.5 i jądrze Darwin.

W skład iOS’a wchodzą cztery warstwy. Core OS to najniższa warstwa, w której znajduje się jądro systemu. Core Services umożliwia obsługę aplikacji i sieci. Media to warstwa odpowiedzialna za obraz i dźwięk. W jej skład wchodzą biblioteki OpenGL, OpenAL oraz Core Animation. Cocoa Touch to biblioteka interfejsu dotykowego. Z naszej bazy polecamy także App Ville - iPhone and iPad Magazine for iOS Developers and Publ oraz AUX Magazine.

Ocena:
Twoja ocena: