O2Micro USB Camera Driver 1.0.0.41 for Windows 7

O2Micro USB Camera Driver 1.0.0.41 for Windows 7 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki O2Micro.

Liczba pobrań: 269
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
O2Micro
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

O2Micro USB Camera Driver 1.0.0.41 for Windows 7 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki O2Micro.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Hotkey Driver 8.0.0.4 for Windows 8 i Sony Vaio VPCZ11JGX/X Intel SATA RAID Driver 9.6.0.1014 for XP/W. Kod programu O2Micro USB Camera Driver 1.0.0.41 for Windows 7 został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: