Lenovo ThinkPad T410s ThinkVantage Fingerprint Software 5.8.9.72

Lenovo ThinkPad T410s ThinkVantage Fingerprint Software 5.8.9.72 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Lenovo.

Liczba pobrań: 370
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad T410s ThinkVantage Fingerprint Software 5.8.9.72 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Lenovo.

Aplikacje z kategorii sterowniki przyspieszają i stabilizują działanie systemu. Dzieje się tak na skutek wydajniejszego funkcjonowania poszczególnych podzespołów. Najnowsze drivery są nieocenione jeśli chodzi o usuwanie błędów w działaniu karty graficznej, dźwiekowej, drukarki, sprzętu przeznaczonego dla graczy i wielu innych.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić DriverView i Konica Minolta Bizhub C364e Printer PS/PCL/Fax Driver 2.1.2.0 fo. Lenovo ThinkPad T410s ThinkVantage Fingerprint Software 5.8.9.72 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: