Lenovo ThinkPad T431s BIOS Update Utility 1.06

Lenovo ThinkPad T431s BIOS Update Utility 1.06 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Liczba pobrań: 185
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad T431s BIOS Update Utility 1.06 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Tego rodzaju aplikacje bardzo często zajmują się także obsługą urządzeń fizycznie nieistniejących np. RANDOM oraz NULL

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Dell Precision T3500 Broadcom LAN Driver 12.8.0 for XP64/Vista64 i Philips HDD120/17B MP3 Player Firmware 6.6. Programiści Lenovo zadbali, by Lenovo ThinkPad T431s BIOS Update Utility 1.06 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: