ASUS B400AA Intel Wireless Display Application 3.5.40.0 for Wind

ASUS B400AA Intel Wireless Display Application 3.5.40.0 for Wind to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Liczba pobrań: 134
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

ASUS B400AA Intel Wireless Display Application 3.5.40.0 for Wind są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

ASUS B400AA Intel Wireless Display Application 3.5.40.0 for Wind jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Gigabyte GA-H67MA-D2H (rev. 1.1) Intel Display Driver 6.14.10.53 czy HAMA Roma Wireless Laser Mouse Driver 1.0. Aplikacja ASUS B400AA Intel Wireless Display Application 3.5.40.0 for Wind może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: