Gateway UC73 BIOS H13VGW.205

Gateway UC73 BIOS H13VGW.205 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gateway.

Liczba pobrań: 198
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gateway
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway UC73 BIOS H13VGW.205 jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma Gateway.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Gateway UC73 BIOS H13VGW.205 jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Brother DCP-8155DN Printer ISIS Driver A czy Gigabyte GA-H87N (rev. 1.1) Intel SATA Preinstall Driver 12.8.0.. Gateway UC73 BIOS H13VGW.205 poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: