Intel SATA SSD Firmware Update Utility 2.0.4

Intel SATA SSD Firmware Update Utility 2.0.4 jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Liczba pobrań: 437
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Intel SATA SSD Firmware Update Utility 2.0.4 to sterowniki poprawiające działanie sprzętu zainstalowanego w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Intel SATA SSD Firmware Update Utility 2.0.4 to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby Konica Minolta Bizhub C284 Color Printer XPS Driver 3.1.1.0 for , czy Acer Aspire 7736Z Suyin Camera Driver 5.2.7.1 for Windows 7 x64. Programiści INTEL zadbali, by Intel SATA SSD Firmware Update Utility 2.0.4 były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: