Linkman Lite 8.9.0

Linkman Lite to wygodny dodatek do organizacji zakładek i ulubionych. Współpracuje ze wszystkimi popularnymi przeglądarkami.

Liczba pobrań: 869
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Outer Technologies
Rozmiar: 7.3 MB
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Linkman Lite to darmowy dodatek do przeglądarek internetowych, za pomocą którego możemy w łatwy sposób posegregować zakładki oraz ulubione strony. Program ten integruje się bezkonfliktowo z Firefoxem, Internet Explorerem, Chrome oraz Operą. Jedną z wygodniejszych opcji jest możliwość zapisania ulubionych i eksport pliku, co pozwala odtworzyć wszystkie np. po ponownej instalacji system.

Linkman Lite to także możliwość stworzenia bazy danych linków, która może zawierać do 5 tysięcy rekordów. Dzięki wygodnym opcjom wyszukiwania, szybko znajdziemy to, co nas interesuje. Aplikacja wykrywa duplikaty linków. Użytkownik może sam oceniać strony i witryny. Całość można zabezpieczyć za pomocą hasła. O wszystkich możliwościach można przekonać się w każdej chwili, pobierając dodatek z tej właśnie strony - jest on dostępnyza darmo. Nowa wersja aplikacji to przede wszystkim poprawki bugów oraz kilka drobnych usprawnień.

Ocena:
Twoja ocena: