Biostar TH55 HD Ver. 5.x BIOS Update Utility 1.9.5.0

Biostar TH55 HD Ver. 5.x BIOS Update Utility 1.9.5.0 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Twórcą tego pakietu jest firma Biostar.

Liczba pobrań: 186
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Biostar
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Biostar TH55 HD Ver. 5.x BIOS Update Utility 1.9.5.0 to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Biostar.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Konica Minolta Bizhub C654 Printer PCL Driver 1.4.1.EIT1_00 for i Acer Aspire 7738G Synaptics Touchpad Driver 12.1.0.0 for Vista. Aplikacja Biostar TH55 HD Ver. 5.x BIOS Update Utility 1.9.5.0 może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: