Toshiba Satellite Pro C850 Intel Wireless Display 3.0.13.0 for W

Toshiba Satellite Pro C850 Intel Wireless Display 3.0.13.0 for W są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki INTEL.

Liczba pobrań: 161
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Toshiba Satellite Pro C850 Intel Wireless Display 3.0.13.0 for W jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Producentem oprogramowania jest firma INTEL.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić ASUS Bluetooth v2.1 USB Adapter Driver 1.0.3.0 for Windows 8 i ASUS SABERTOOTH Z87 BIOS 1007. Programiści INTEL zadbali, by Toshiba Satellite Pro C850 Intel Wireless Display 3.0.13.0 for W były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: