Gateway B-730 Intel LAN Driver 8.0.19.0 for XP

Gateway B-730 Intel LAN Driver 8.0.19.0 for XP to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy INTEL.

Liczba pobrań: 106
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
INTEL
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gateway B-730 Intel LAN Driver 8.0.19.0 for XP jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy INTEL.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Dell Inspiron 560s AMD Radeon HD4350 Graphics Driver 8.63 i Teradek Bond Module Firmware 7.0.0. Programiści INTEL zadbali, by Gateway B-730 Intel LAN Driver 8.0.19.0 for XP były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: