Sony Vaio VPCZ21SHX/B AMD/Intel HD Graphics Software 8.830.7.0 f

Sony Vaio VPCZ21SHX/B AMD/Intel HD Graphics Software 8.830.7.0 f to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Producentem oprogramowania jest firma AMD.

Liczba pobrań: 195
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
AMD
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Sony Vaio VPCZ21SHX/B AMD/Intel HD Graphics Software 8.830.7.0 f jest aplikacją, która zaktualizuje sterowniki dla urządzenia zainstalowanego w komputerze użytkownika. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy AMD.

Programy wchodzące do kategorii sterowników polepszają działanie komputera PC poprzez optymalizację oprogramowania obsługującego zainstalowany sprzęt. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Zachęcamy także do pobrania innych sterowników zlokalizowanych w naszej bazie. Z ciekawszych warto wymienić Toshiba Satellite Pro C660D Atheros Bluetooth Driver 1.0.4 for W i Sony Vaio VPCZ1190X Intel LAN Driver 11.5.4.0 for XP. Kod programu Sony Vaio VPCZ21SHX/B AMD/Intel HD Graphics Software 8.830.7.0 f został zoptymalizowany pod kątem systemów operacyjnych takich jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: