Gigabyte GA-G33M-S2L (rev. 1.0) BIOS F3k

Gigabyte GA-G33M-S2L (rev. 1.0) BIOS F3k to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Za ich stworzenie odpowiadają pracownicy z firmy Gigabyte.

Liczba pobrań: 361
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Gigabyte
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Gigabyte GA-G33M-S2L (rev. 1.0) BIOS F3k to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Za stworzenie tego programu odpowiadają programiści ze spółki Gigabyte.

Sterowniki sprawiają, że zainstalowane w komputerze urządzenia czy podzespoły pracują optymalnie, czyli zgodnie ze specyfikacją podaną przez producenta. Kod driverów komunikuje się z OS-em zwykle bezpośrednio z jego jądra. Wyjątek stanowią systemy operacyjne z mikrojądrem. Tam sterownik jest całkowicie oddzielnym i niezależnym programem.

Oprócz Gigabyte GA-G33M-S2L (rev. 1.0) BIOS F3k, warto także zwrócić uwagę na pozostałe sterowniki zlokalizowane w naszej bazie. Zapraszamy do pobrania Sony Vaio VPCSA2EGX/BI Realtek PCIE Card Reader Driver 6.1.7600. lub Konica Minolta magicolor 1690MF Printer GDI Driver 2.1.0.0 for V. Gigabyte GA-G33M-S2L (rev. 1.0) BIOS F3k poprawnie działają na takich systemach operacyjnych jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: