D-Link DSL-2740R (rev.A) Router Firmware 1.16(UK)

D-Link DSL-2740R (rev.A) Router Firmware 1.16(UK) jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Twórcą tego pakietu jest firma D-Link.

Liczba pobrań: 294
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
D-Link
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

D-Link DSL-2740R (rev.A) Router Firmware 1.16(UK) to prosta w obsłudze aplikacja, która zaktualizuje posiadane sterowniki do odpowiedniej wersji. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki D-Link.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

D-Link DSL-2740R (rev.A) Router Firmware 1.16(UK) jest jednym z wielu zestawów jakie pozytywnie mogą wpłynąć na działanie Twojego systemu. Pobierz także inne sterowniki. Polecamy chociażby Dell Dimension 4600C QSI SBW242 Firmware UD30 czy Lenovo ThinkPad W510 STMicro TPM Driver 1.0.4.15 for XP. Aplikacja D-Link DSL-2740R (rev.A) Router Firmware 1.16(UK) może być poprawnie zainstalowana i wykorzystywana na komputerach wyposażonych w takie OS-y jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: