Lenovo ThinkPad T410s BIOS Update Utility 1.50

Lenovo ThinkPad T410s BIOS Update Utility 1.50 to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Lenovo.

Liczba pobrań: 433
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Lenovo
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Lenovo ThinkPad T410s BIOS Update Utility 1.50 są zestawem specjalnie dobranych sterowników, które usprawniają działanie podzesposłów zamontowanych w komputerze. Aplikacja powstała dzięki zaangażowaniu programistów ze spółki Lenovo.

Sterowniki (drivers) to fragmenty kodu, które po zainstalowaniu na komputerze użytkownika likwidują błędy w działaniu sprzętu z jakiego korzystamy. Bardzo często sterowniki odpowiadają także za urządzenia faktycznie nieistniejące (w sensie fizycznym) np. systemy plików.

W naszej bazie, oprócz Lenovo ThinkPad T410s BIOS Update Utility 1.50, posiadamy także inne ciekawe drivery. Zachęcamy do pobrania m.in. Asus P7P55D-E PRO Flash BIOS Tool 1.00 czy Gigabyte G1.Sniper 5 (rev. 1.0) BigFoot LAN Driver 6.1.0.578 for. Lenovo ThinkPad T410s BIOS Update Utility 1.50 to sterowniki, które zostały zaprojektowane do poprawnego działania z takimi systemami jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: