Nikon 1 J2 Digital Camera Firmware 1.10 for MAC

Nikon 1 J2 Digital Camera Firmware 1.10 for MAC jest pakietem sterowników (drivers), które poprawiają działanie systemu operacyjnego oraz sprzętu zainstalowanego w pececie. Zostały one oficjalnie opublikowane przez dział Support firmy Nikon.

Liczba pobrań: 516
Cena/licencja: Freeware
Producent/dystrybutor
Nikon
Rozmiar: 0
Chcesz dodać program?
Link nie działa?
Napisz do nas!

Nikon 1 J2 Digital Camera Firmware 1.10 for MAC to proste w instalacji sterowniki, które doskonale sprawdzają się w procesie usprawniania działania komputera. Producentem oprogramowania jest firma Nikon.

Sterowniki to aplikacje, które mają za zadanie zapewnić optymalną komunikację pomiędzy poszczególnymi podzespołami, a systemem operacyjnym. Zwykle znajdują się one w jądrze systemu operacyjnego. Wyjątkiem są OS-y z mikrojądrem, w których sterowniki to całkowicie oddzielne i samodzielne aplikacje.

Nikon 1 J2 Digital Camera Firmware 1.10 for MAC to tylko przykład jednego z wielu rodzajów sterowników. Zachęcamy także do pobrania innych driverów zlokalizowanych na naszej stronie. Wśród ciekawszych propozycji warto wymienić chociażby DisplayLink Graphics Adapter (0043) USB Driver 5.5.29055.0 for X, czy MSI P67A-GD55 Realtek HD Audio Driver 6.0.1.6839. Programiści Nikon zadbali, by Nikon 1 J2 Digital Camera Firmware 1.10 for MAC były kompatybilne z takimi systemami operacyjnymi jak Windows.

Ocena:
Twoja ocena: